Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

PRQFESSIQNEL'TANIYIN BENI :)

2 posters
YazarMesaj
karanlik35
Özel Üye

Rep Puanı : 1

PRQFESSIQNEL'TANIYIN BENI :) Empty
MesajKonu: PRQFESSIQNEL'TANIYIN BENI :)   PRQFESSIQNEL'TANIYIN BENI :) Icon_minitimeCuma Kas. 12, 2010 4:44 am

[center]ÖNCELIKLE ISMIM BARIS Oyundaki Adım PRQFESSIQNEL YASIM 17 OYUNDA KIMSEYLE SORUNUM YOK'Smile SW ÇOK GÜZEL GERÇEKDEN KIYMETINI BILIN BEN BI SW YI BU KADAR HOSUMA GITMESE FORUMUNA FELAN GİRİPDE YORUMLA FELAN URAŞMAM Smile OYUNDA 4X Lİ VE KÜFÜR HAKARET İÇEREN KONUSMALAR VE VİDEOLARI EKRAN GÖRÜNTÜLERİNDE GÖRÜYORSUNUZ OYUNDA DAHADA 4X Lİ VE KÜFÜR EDEN KİŞİLER OLURSA KENDİSİNİ ORDA GÖRÜR VE GEREKLİ KİŞİLERDE GEREKENİ YAPAR:) HERŞEY GÜZEL AMA ARKADAŞLIKLAR OKADAR İYİ DEĞİL HERKES ÜSTÜNE ALINMASIN ÇOLUK ÇOCUK VAR SERVERDE BİR KAÇ KİŞİ GERÇEKDEN İŞİ ABARTIYOR Smile AMA TADIMIZ KAÇMAMASI İÇİN ONLARI GÖZ ARDI EDİYORUZ YAKINDA LONCA AÇICAM KÖY GARDİYANI DÜZELİNCE HERKESİ BEKLERİM.MAVİ BAYRAK
NOT:PRQFESSIQNEL
Kücüklerime sevgi büyüklerime saygılarla SmileSmile
Yakup
Admin
Yakup

Rep Puanı : 4

PRQFESSIQNEL'TANIYIN BENI :) Empty
MesajKonu: Geri: PRQFESSIQNEL'TANIYIN BENI :)   PRQFESSIQNEL'TANIYIN BENI :) Icon_minitimeC.tesi Kas. 13, 2010 1:29 am

Aramiza Hg dememe gerek yok Bilioruz ztn Herşey İçin Tşk Ler Kg

PRQFESSIQNEL'TANIYIN BENI :)
1 sayfadaki 1 sayfası